Galaxy S4 Mini I9195 Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo
Galaxy S4 Mini I9195 Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo

Galaxy S4 Mini I9195 Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo

Galaxy S4 Mini I9195 Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo indirme kılavuzu aşağıdadır.

Galaxy S4 Mini LTE üzerine Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo Özel ROM yükleyin: Sonunda LineageOS Galaxy S4 Mini LTE için Android 8.0 Oreo yayımladı. Hala beta sürümünde ama çok kararlı çalışıyor. Galaxy S4 Mini LTE model numarası I9195 için LineageOS 15.1 özel ürün yazılımının resmi olmayan sürümü kullanıma sunulmuştur. Samsung, resmi olarak Android 8.0 Oreo’yu yayınlayamayabilir ancak en son Google’ın mobil işletim sisteminin mükemmel özelliklerinden, geliştirmelerinden ve daha iyi pil performansından yararlanmak istiyorsanız ve daha sonra Galaxy S4 Mini LTE’nize Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo özel donanım yazılımını yükleyin .

[the_ad id=”2374″]

Bu ROM’un Samsung tarafından resmi olarak piyasaya sürülmediğini ve böylelikle bazı küçük hatalarla karşılaşabileceğinizi veya işlevlerini yerine getiremeyeceğinizi unutmayın. Özel ROM ve Google Apps paketi .zip dosyalarını flaş etmek için telefonunuzda zaten yüklü olan ClockworkMod gibi en yeni özel kurtarmaya sahip olmanız gerekir. S4 Mini’de Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo’yu yüklemeye başlamadan önce tüm önemli verilerinizi ve ayarlarınızı doğru şekilde yedeklemeyi unutmayın.

[the_ad id=”2374″]

Not:

Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo özel ROM içeren bu kılavuz Galaxy S4 Mini I9195 ile çalışıyor. Bu ROM’u başka bir cihaza yüklemeye çalışmayın. Önce telefonunuzun model numarasını doğrulayın.

Uyarı:

Gameken.com, Galaxy S4 Mini’nizde LineageOS 15.1 Custom Firmware kurulumu sırasında veya sonrasında meydana gelen herhangi bir hasardan sorumlu olmayacaktır. Kendi sorumluluğunuzda ilerleyin .

[the_ad id=”2374″]

Ön Gereksinimler:

  • Galaxy S4 Mini’nizin pil seviyesinin, kurulum kılavuzuna devam etmeden önce en az yaklaşık% 80 olduğundan emin olun.
  • PC’deki S4 için uygun USB Sürücülerini indirin ve yükleyin .
  • CWM veya TWRP gibi özel bir kurtarma kullanarak telefonunuzdaki önemli verilerinizi ve ayarlarınızı düzgün bir şekilde yedeklemeniz önerilir . Bir sorun olduğunda, verilerinizi geri yükleyebileceksiniz.
  • Ayarlar> Geliştirici Seçenekleri’nden S4 Mini’de USB Hata Ayıklama Modunu etkinleştirin .
  • Galaxy S4 Mini, CWM veya TWRP kurtarma yazılımının en son sürümü yüklü olmalıdır.
  • Telefonunuzun önyükleyicisinin kilidi açılmalıdır.

 

Adımlar: Galaxy S4 Mini LTE I9195 üzerinde Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo yükleyin:

Burada Galaxy S4 I9195 üzerinde Android 8.0 Oreo tabanlı LineageOS 15.1 özel ROM’u nasıl kurulacağına dair adım adım bir kılavuz verdik.

1: – İlk olarak,  PC’nizin masaüstündeki yukarıdaki linklerden Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo özel ROM ve Google Apps paketini indirin. Etmeyin ayıklamak bu dosyaları.

2: – Şimdi, Galaxy S4 Mini’nizi USB veri kablosunu kullanarak PC’ye bağlayın.

3: – Taşı LineageOS 15.1 firmware ve Google Apps telefonunuzda SD kart kök klasöre dosya sıkıştırılmış.

4: – Şimdi, Cihazı PC’den çıkarın ve Kurtarma Moduna önyükleme yapmak için KAPATIN .

5: – çevirin AÇIK basarak ve tutarken Galaxy S4 Mini Sesi Aç + Ev + Güç cihazı Kurtarma Modu girdiği kadar bir müddet aynı anda anahtarları.

6: – Ana kurtarma menüsüne geri dönün ve eksiksiz bir veri silme işlemi yapın. Bu Dalvik önbellek, Önbellek, Sistem, Fabrika veri sıfırlama içerir.

7: – Ana Kurtarma menüsüne geri dönün ve sdcard’dan yükleme zipini  seçin > sdcard’dan zip seçin .

8: – Adım 3’te SD Kartınızın kök klasörüne aktardığınız ROM dosyasını bulun . LineageOS 15.1ROM’u seçin . zip dosyası ve yükleme işlemine devam edin.

9: – Kurulum Galaxy S4 Mini’nizde başarıyla tamamlandığında, yukarıda verilen prosedürün aynısını uygulayarak Google Apps paketini yükleyin.

10: – Android 8.0 LineageOS 15.1 Oreo özel ROM ve Google Apps kurulumundan sonra  , Galaxy S4 Mini’yi yeniden başlatmak için sistemi şimdi yeniden başlat seçeneğini seçin .

Telefonunuza ROM yükledikten sonra ilk kez yaklaşık 5 dakika sürecek .

Bitti! Galaxy S4’ü , LineageOS 15.1 Custom ROM ile en son Android 8.0 Oreo’ya başarıyla güncellediniz .

http://link.tl/1Y60q

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *