Framaroot V1.9.3 APK İndir Tüm Android Cihazları Rootlamak [Tek Bir Tıkla Rootlama Aracı]
Framaroot V1.9.3 APK İndir Tüm Android Cihazları Rootlamak [Tek Bir Tıkla Rootlama Aracı]

Framaroot V1.9.3 APK İndir Tüm Android Cihazları Rootlamak [Tek Bir Tıkla Rootlama Aracı]

Framaroot , XDA kıdemli üyesi alephzain tarafından geliştirilen, Android cihazlar için ücretsiz, evrensel tek tıklama ile...

Framaroot , XDA kıdemli üyesi alephzain tarafından geliştirilen, Android cihazlar için ücretsiz, evrensel tek tıklama ile yapılan root uygulamasıdır . Genellikle bir Android cihazının rootlanması, bir PC’ye ADB ve SDK vb. Yüklemek gibi yeni başlayanlar, biraz zor olabilmesinden dolayı bazı Android işletim sistemi hakkında biraz bilgi gerektirdiği için çok zahmetlı. Bu yüzden bir Android cihazınız varsa, Framaroot hakkında bilgi sahibi olabileceğinize emin olabilirsiniz ya da değilse, One Click Framaroot uygulamasının bir PC kullanmadan Android cihazlarını Rootlamayı kolaylaştıracağını bilmek sizi mutlu edecektir. Framaroot v1.9.3 APK dosyasını bu kılavuzda verilen bağlantılardan kolayca indirebilirsiniz.

Framaroot uygulaması Superuser ve SuperSU ikilisini kurmak için istismarlara (Aragorn ve Gandalf) dayanmaktadır ve bir çok Android akıllı telefon ve tableti desteklemektedir. Sadece bu köklendirme uygulamasını başlatın ve Android cihazınızı kullanarak kullanabileceği şekilde yararlanın. Framaroot Android Köklenme uygulama uyumlu olduğu Android Android sürümü 4.0 sürüm 2.0. Verilen kılavuzu izleyin ve Framaroot v1.9.3 APK’yi indirin.

Framaroot v1.9.3 APK köklenme uygulaması

Framaroot v1.9.3 APK dosyasını yanda verilen doğrudan bağlantıdan indirebilirsiniz . Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu uygulama hakkında ilginç olan şey, Framaroot’un Android cihazını 5 saniyede çıkardığı için herhangi bir PC / Dizüstü bilgisayara ihtiyaç duymamasıdır. Cihazınızı Framaroot kullanarak rootladıysanız, cihazınızı hızlı bir şekilde kaldırabilirsiniz. Aşağıda, Framaroot köklendirme uygulamasını kullanarak Android cihazlara nasıl root olacağına dair kurulum talimatlarını verdik.

Her Android kullanıcısı, root erişimi gerektiren üçüncü taraf uygulamaları kullanarak, custom ROM’ları flashlayarak, MOD’ları kurarak, custom recovery gibi işlemlerini (TWRP), Philz Advance Recovery’yi kullanarak, Android cihaz üzerinden root erişimini sağlamak istiyor. ve Clockwork Mod kurtarma vb. Android cihazınızı başlattıktan sonra, çok fazla depolama alanını boşaltmak ve cihazın performansını ve batarya ömrünü artırmak için önceden yüklenmiş şişirici uygulamaları hızlıca kaldırabilirsiniz. Framaroot v1.9.3 APK şimdi indirmek için devam edin.

Framaroot v1.9.3 nasıl kurulur APK:

  1. Framaroot .APK dosyasını doğrudan telefonunuza indirin veya PC’ye indirdiyseniz telefona kopyalayın.
  2. .APK dosyasını kurun ve Ayarlar -> Güvenlik -> Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğine giderek Bilinmeyen Kaynaklara izin verin.
  3. App Drawer’dan Framaroot’u açın.
  4. Ekrandaki talimatları izleyin ve yaptınız.

Framaroot App .APK kullanarak Android Cihazların Köklendirilmesi ve Çıkarılması

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *