Root Genius APK V2.2.89
Root Genius APK V2.2.89

Root Genius APK V2.2.89

Mobil APK için root Genius’u İndirin : Tek Tıkla root araçları...

Mobil APK için root Genius’u İndirin : Tek Tıkla root araçları Android topluluğu arasında popülerlik kazanıyor. Framaroot , TowelRoot , Stump Root ve Kingroot gibi çeşitli root araçlarını paylaştık . Bunlar Root dahi uygulamasına en iyi alternatiftir ve Root dahi ile aynı şekilde çalışır. Uygulamayı Cihazınıza Yüklemek için Tüm Gerekenler> Başlat> Rootlamak için dokunun.

[the_ad id=”4391″]

Bugün, mobil cihazlar için Root Genius adında harika bir root aracı sunuyoruz. Root Genius, Android telefonunuzu korumanızı sağlayan harika bir uygulamadır. Bu araç herhangi bir PC veya dizüstü bilgisayara ihtiyaç duymaz. Mobil Uygulama için Root Genius’un tüm sürümlerini (APK) verilen kılavuzda bulabilirsiniz. Root Genius’u oluşturmak ve ücretsiz dağıtmak için Shenzhen Bottle Co’ya teşekkür ederiz .

Mobil için Kök Genius İndir APK

[the_ad id=”4391″]

Not:

Root Genius’u Android Cihazınıza root olarak kurmanın Kişilerinizi, Resimlerinizi, Uygulamalarınızı ve diğer dosyalarınızı vb. Etkilemeyeceğini bilmek sizi mutlu edecektir.

Yasal Uyarı:

Android cihazınızı Root Genius Uygulaması kullanarak Rootlamak cihazınızın garantisini geçersiz kılabilir, bu nedenle dikkatli olun.

Root Genius’un Özellikleri

Android cihazınıza indirmeden ve kurmadan önce aşağıdaki Root Genius özelliklerini okuyun.

Tek Tıkla Root :

Root Genius for Mobile, Android cihazınızı çok kolay bir şekilde rootlamanızı sağlayan basit bir uygulamadır.

Kullanımı Kolay :

Android Cihazınızı rootlamak için Root Genius kullanmak için yeterli bilgiye sahip olmanız gerekmez. Uygulamayı kurun, başlatın ve Roota dokunun.

İnternet Gerekmiyor :

Android Cihazınızı rootlamak için Root Genius kullanırken WiFi veya Mobil veri internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

[the_ad id=”4391″]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *