Telefonun Sesini Yükselten Program Volume Booster GOODEV
Telefonun Sesini Yükselten Program Volume Booster GOODEV

Telefonun Sesini Yükselten Program Volume Booster GOODEV

Basit, küçük, ücretsiz bir uygulama hoparlör veya kulaklık ses seviyesini...

Basit, küçük, ücretsiz bir uygulama hoparlör veya kulaklık ses seviyesini artırmak için. Film, sesli kitaplar ve müzik için kullanışlıdır.

Kendi risk kullanın. Özellikle uzun bir süre için, yüksek hacimlerde ses oynamak, hoparlörler ve / veya duyma duyusuna zarar yok edebilir. Bazı kullanıcılar tahrip hoparlör ve kulaklık bildirdi VAR. Eğer bozuk ses duyarsanız, ses seviyesini düşürmek (ama çok geç olabilir).

Bu uygulamayı yükleyerek size donanım ya da duruşmaya herhangi bir hasar için geliştirici sorumlu tutmayacağını kabul ve kendi risk bunu kullanıyor. Bu deneysel bir yazılım olarak düşünün.

Tüm cihazlar bu yazılım desteği. Kendi risk Deneyin ve sizin çalıştığını görmek.

Bu uygulama en çok 4.2.1-4.3 cihazlarda çalışmıyor. Bu 4.2.1 Aşağıdaki aygıtlarda yanı sıra 4.4 ve üstü çalışması gerekir.

Bu, ancak müzik, film ve uygulamalar hacmini ayarlamak için (yani bence, kendi destek vardır) telefon görüşmeleri hoparlör ses seviyesini ayarlamak için değildir.

Sıfıra destek ayarladığınızda, Volume Booster kapalı olacaktır. bildirim simgesi sadece başlatılması kolaylığı içindir. Volume Booster kapalı olduğunda bildirim simgesini görmeye beğenmezseniz, sadece Ses Booster Ayarlar’a gidin ve Volume Booster çalışırken sadece görünmesini ayarlayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *