Adguard APK
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAdguard
  • Dilİngilizce
  • Boyut17MB
  • Versiyonv4.0.45

Adguard APK

AdGuard, uygulamalardaki ve tarayıcılardaki reklamları kaldıran Android için benzersiz bir root içermeyen reklam engelleyicidir.

AdGuard, uygulamalardaki ve tarayıcılardaki reklamları kaldıran, gizliliğinizi koruyan ve uygulamalarınızı yönetmenize yardımcı olan Android için benzersiz bir root içermeyen reklam engelleyicidir.
Kurulumu ve başlatması kolay, ancak güçlü ve son derece özelleştirilebilir – bir Android reklam engelleme aracından ihtiyacınız olan her şeye sahiptir ve hem köklü hem de köksüz cihazlarda çalışır.

Neden AdGuard’ı seçmelisiniz?

Reklamları her yerde engeller
Tüm sistem boyunca engelleyin. Bu, favori uygulamalarınızdaki, tarayıcılarınızdaki, oyunlarınızdaki ve hayal edebileceğiniz herhangi bir web sitesindeki video reklamları ve reklamları içerir. Düzinelerce reklam filtresi sizin için mevcuttur ve en iyi filtreleme kalitesini garanti edecek şekilde düzenli olarak güncellenir.
Gizliliğinizle ilgilenir
Kişisel verilerinizin gizliliğine her şeyden çok değer veriyoruz. AdGuard ile, hassas bilgilerinizi çalmaya çalışan web’de gizlenen çevrimiçi izleyicilerden ve analiz sistemlerinden güvende olacaksınız.
Trafiğinizi kaydeder
Daha fazla reklam engellenmesi, daha az reklamın yüklenmesi anlamına gelir. Daha az reklam, daha fazla trafik tasarrufu anlamına gelir. AdGuard’dan basit matematik! Apk dosyasını indirin, uygulamayı yükleyin ve trafiğinizi doyurucu reklamlara harcamak yerine sevdiğiniz şeylere harcayın.
Kontrol sende kalsın
Sonuçta bu sizin cihazınız ve neyin filtrelenip neyin filtrelenmeyeceğine siz karar veriyorsunuz. Temelden ‘profesyonel’e kadar çok çeşitli ayarlar ve bir Uygulama Yönetim aracı, filtrelemeyi beğeninize göre özelleştirmenize yardımcı olur.
AdGuard İçerik Engelleyici ile Android için AdGuard arasındaki fark nedir?
Aradaki fark çok büyük. Genel olarak içerik engelleyiciler yalnızca belirli (ve birkaç) tarayıcıyla sınırlı değildir, aynı zamanda ellerinde bulunan reklam savaş araçları açısından çok daha az etkilidir. Bağımsız bir uygulama olan Android için AdGuard, tüm tarayıcılarda ve hatta diğer uygulamalarda reklamları engelleyebilir ve filtreleme kalitesi çok daha yüksektir.
Android için AdGuard neden Google Play Store’da yok?
Google’ın Play Store’daki reklam engelleyicilere karşı çok özel bir politikası var. Temel olarak, cihaz genelinde reklamları engelleyebilecek herhangi bir uygulamaya burada izin verilmediği ve tek seçenek olarak çürük içerik engelleyicileri bıraktığı anlamına gelir. AdGuard, Play Store’dan da kaldırıldı.
Android için AdGuard’ın ücretsiz ve Premium sürümleri arasındaki fark nedir?
Ücretsiz sürüm, reklamları tarayıcılardan kaldırmada mükemmel olsa da, diğer uygulamaların trafiğini filtrelemez. Ayrıca Güvenli Tarama özelliğine de sahip değildir.
Hala bazı uygulamalarda ve bazı web sitelerinde reklam görebiliyorum. Ne yapmam gerek?
Büyük olasılıkla, HTTPS filtrelemesini etkinleştirmeniz gerekir. HTTPS aracılığıyla birçok reklam yüklenir ve AdGuard bunları da engelleyebilir. Ayarlar -> HTTPS Filtreleme’ye gidin ve açın. Yapılması gereken diğer şey, ‘Yüksek kaliteli’ filtreleme modunu kullandığınızdan emin olmaktır (Ayarlar -> Gelişmiş).
Kök erişimine ihtiyacım var mı?
Hayır, gerekli değil. Diğer birçok reklam engelleyicinin aksine, AdGuard VPN modunda çalışabilir, bu da root olmayan cihazlarda bile reklamları engellemesine izin verir.
AdGuard ile birlikte farklı bir VPN uygulaması kullanabilir miyim?
Ne yazık ki, Android’de aynı anda iki VPN çalıştırmak imkansızdır, ancak bu sınırlamayı aşmanın bazı yolları vardır. Cihazınız rootluysa veya yalnızca WiFi ağlarında reklamları engellemeyi önemsiyorsanız, AdGuard’ı proxy moduna geçirebilir ve diğer herhangi bir uygulamanın VPN kullanmasına izin verebilirsiniz. Ek olarak, bazı VPN’ler yukarı akış proxy kullanımına izin verir (örneğin, PIA VPN, Nord VPN) – özel VPN’inizin bu seçeneği sağlayıp sağlamadığını kontrol edin.
Android için AdGuard , size güvenilir ve yönetilebilir koruma sağlar. AdGuard, tüm sinir bozucu reklamları web sayfalarından ve uygulamalardan kaldırır, tehlikeli web sitelerinin yüklenmesini engeller ve kimsenin İnternet’teki faaliyetlerinizi izlemesine izin vermez. AdGuard, HTTP proxy veya VPN modunda çalışabildiği için analoglarına karşı öne çıkıyor.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *