Samsung Galaxy S6 Edge Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Format Atma Reset

Samsung Galaxy S6 Edge cihazınıza format atma veya sıfırlama işleminde indirdiğiniz yada çektiğiniz video resim ve uygulamaların tamamı ile silinmesi ve fabrika ayarlarına dönmesine olanak tanır. Samsung Galaxy S6 Edge Telefonunuzda virüs bulaşığında, cihazınızda kasmalar donmalar yaşadığınızda veya ayarlarında ve uygulamalarda problem yaşadığınızda en kötüsü ise ekran kilidini unuttuğunuzda Samsung Galaxy S6 Edge telefonunuza format atmak en iyi çözüm yolu olacaktır.

SAMSUNG Galaxy S6 Edge fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanır ? SAMSUNG Galaxy S6 Edge ‘daki tüm veriler nasıl silinir ? SAMSUNG Galaxy S6 Edge ‘da ekran kilidi nasıl atlanır? SAMSUNG Galaxy S6 Edge ‘da varsayılanlar nasıl geri yüklenir?

Önlemler

Samsung Galaxy S6 Edge cihazınıza Format attığınız zaman en az %60 şarj yüzdenizin olması gereklidir. Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürdüğünüz zaman eğer şarjınız biter ise telefonunuzu geri dönüşü olmayan sorunlara yol açmasına sebebiyet verebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Edge Telefonunuzun Google Accound Kilidi Bulunmaktadır. Eğer ki telefonunuzun Google Hesap Şifresini bilmiyorsanız Eğer  ” Ayarlar “> ” Hesaplar ve bulut “> ” Hesaplar “> “Google” altında yapılabilir > hesabı seçin> > ” Hesabı kaldır “. seçeneğinden hesabınızı kaldırın.

 

Samsung Galaxy S6 Edge için Hard Reset Yöntemi (Fabrika Ayarlarına Sıfırlama)

Galaxy S6 Edge’te Hard Reset yapmadan önce, mobil cihazınızın tüm veri yedeğini aldığınızdan emin olun, çünkü donanımdan sıfırlama tüm verilerinizi silecek ve geri alabileceğiniz hiçbir şeyi silecektir. Galaxy S6 Edge’i fabrika ayarlarına sıfırlamak için izlemeniz gereken adımlar

 

Galaxy S6 Edge’ınızı kapatın.

Ardından, Sesi Açma + home + Güç düğmelerine basın ve basılı tutun.

Android Ünlem işaretini gördüğünüzde bu düğmeleri bırakın.

Güç düğmesini basılı tutarken Sesi Açma Düğmesine basın ve bırakın.

Ardından, İşlemi onaylamak için Ses düğmelerini ve Güç düğmesini kullanarak “verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla” seçeneğini seçin.

Bundan sonra, seçmek için Ses düğmeleriyle “evet” seçeneğini ve kabul etmek için Güç düğmesini seçin.

Son olarak,  “sistemi şimdi yeniden başlat” seçeneğine girmek için  Güç düğmesine basın . Bu şekilde, Galaxy S6 Edge ’inizde hard reset veya Fabrika Sıfırlaması yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Edge’ınız çalışıyorsa, aşağıdaki adımlarla fabrika ayarlarına sıfırlamak kolaydır:

Adım 1 : Ayarlar’a gidin   ve  Genel yönetim’e gidin .

Adım 2 : Yedekle  ve Geri Yükle’yi  ve ardından  Sıfırla’yı seçin .

Adım 3 : Fabrika verilerine sıfırla’ya dokunun  , ardından aşağı kaydırın ve Sıfırla’ya , ardından  Tümünü sil’e dokunun  .

Adım 4 : Galaxy S6 Edge, tüm verileri otomatik olarak silecek, sıfırlayacak ve yeniden başlatacaksınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *