Kullanışlı High Five Şarj Kablosu

High Five şarj kablosu metal ve silikondan üretilmiştir. 

Eğer yanınızda bir kablo uzatması taşımak zorunda kaldıysanız, o zaman High Five derhal yardımınıza koşacaktır. Bir USB-A veya USB-C bağlantı noktasından güç alabilir, ardından beş sayının geldiği USB-C, Yıldırım veya mikro-USB bağlantı noktasına uygulayabilir.

Çok yönlülüğü gibi çekici, çoğu tuştan daha küçük, 15 gram (0,5 oz) ağırlığında ve 7 santimetreden (2,8 inç) daha düşük bir boyuta sahip olması gibi. 12 farklı metal karışımından üretilmiştir, konektörler kullanılmadıklarında birlikte kırpma için mıknatıslanmıştır (USB-A adaptörü de kapak görevi görür). Bir silikon şerit, kablonun her iki ucunu birbirine bağlar ve High Five’ı bir anahtarlığa bağlamak için kullanılabilir.

Aksesuar üreticisi Vonmählen, bunun bir çok hareket halindeyken çalışan için önemli bir kit haline geleceğini umuyor. Telefonlardan tabletlere, aksiyon kameralarından e-okuyuculara kadar hemen hemen her şeyle çalışır ve çantanıza herhangi bir yer kaplamaz.

Üst seviye model High Five C, hızlı şarj standartlarını ve veri transferinin yanı sıra standart şarj fonksiyonlarını da destekler. Ancak, yalnızca USB-C ve USB-A seçenekleriyle öne çıkar, böylece Yıldırım ve mikro-USB’nin tam esnekliğini elde edemezsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *