colbors andtivirus indir
  • Ücretsiz
  • Geliştiriciparsanda yazılım
  • Diltürkçe
  • Boyut920KB
  • Versiyonv1.0.4

colbors andtivirus indir

Colbors Antivirüs Yazılımı, güçlü virüs envanteri, tasarımındaki hız ve kullanım kolaylığı sayesinde sisteminizi güvenli hale getirmektedir.

Colbors Antivirüs Yazılımı, güçlü virüs envanteri, tasarımındaki hız ve kullanım kolaylığı sayesinde sisteminizi güvenli hale getirmektedir.

Colbors Antivirüs sezgisel tarama algoritması ile her an zararlı yazılımlara karşı engelleme ve etkisiz hale getirmek için çalışmaktadır.

Ucretsiz sürümde de kullanımınıza sulan statik tarama özelliği ile sisteminizin güvenliği sağlanır.

Colbors Antivirüs düşük kaynak tüketimi, tasarım kolaylığı sayesinde kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Colbors Antivirüs lisanslı bir uygulama olup, buna rağmen satın almadan da Colbors’u süresiz olarak statik tarama modunda kullanabilirsiniz.

Çıkartılabilir sürücü izlemesi sayesinde sisteminize dahil olan tüm kaynakları denetim altında tutar.

Hem kendi laboratuarımız hemde uluslararası ilan edilen virüs envanterleri sayesinde her an guncel bir veri tabanına sahip olursunuz.

Colbors Antivirüs özelleştirilmiş tarama özelliği ile kolayca kritik dizinleri tarar ve gerekli işlemleri yerine getirir.

Colbors Antivirüs tespit ettiği zararlı yazılımları karantinaya taşıyarak onları tamamen zararsız hale getirir ve isteğe bağlı olarak karantinadan tekrar geri kurtarılabilir.

Colbors Antivirüs risk potansiyeli olan “exe,bat,com vb.” uzantıları ayarlar ekranından opsiyonel olarak değiştirilebilir ve kullanıcı isteğine göre organize edilebilir.

Colbors Antivirüs okunabilir “vbs, bat, com, pptx, ini vb.” uzantıları ayarlar ekranından opsiyonel olarak değiştirilebilir ve kullanıcı isteğine göre organize edilebilir.

Ayrıca okunabilir uzantıya sahip uygulamalarda aranan anahtar kelimelerde ayarlar ekranından opsiyonel olarak değiştirilebilir ve kullanıcı isteğine göre organize edilebilir.

Colbors Antivirüs düşük ihtimallede olsa yanlış tespitler için harici tutulanlar isimli sistemin tamamında gözardı edilecek uygulama yollarını tutar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *