General Mobile Gm 5 Lineage Os 15 Custom Rom
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciXDA
  • DilMulti
  • Boyut339 MB
  • VersiyonAndroid 8

General Mobile Gm 5 Lineage Os 15 Custom Rom

General Mobile Gm 5 için yapılmış olan Lineage Os 15 Custom Romunu İndir

tüm General Mobile GM 5 kullanıcıları için iyi bir haber. Artık General Mobile GM 5 için Lineage OS 15.1’in keyfini çıkarabilirsiniz. Google , Pixel ve Nexus destekli cihaz için en son Android 8.0 Oreo’yu piyasaya sürdü . Cihazınızın Android Oreo güncellemesini alıp almayacağını hala merak ediyorsanız , üreticiden resmi olarak desteklenen cihazların tam listesini kontrol edin . Telefonunuzun şu anda tarihi geçmişse ve en son Android Oreo’ya yükseltmek istiyorsanız, işte LineageOS ekibi tarafından geliştirilen resmi ve resmi olmayan bir Android 8.0 Oreo sürümünün listesi . Bu yazıda, Lineage OS 15.1 For General Mobile GM 5’i kurmaya rehberlik edeceğiz. Bu güncelleme geliştirme aşamasındadır.

Bu ROM, direzon tarafından geliştirilmiştir . Bu yüzden bu projedeki sıkı çalışması için tam kredi ona gidiyor. Android 8.0 tabanlı Lineage OS 15.1’in kararlı bir sürümünü getirebildiği için mutluyuz.

Yakın zamanda piyasaya sürülen Android, Android 8.0 Oreo olarak bilinir. Bu, Android Nougat’ın bir halefidir ve Resim içinde Resim modu , Yeni Android O Emoji stili , Yeni Bildirim Kullanıcı Arayüzü, Ayarlar Yenileme değişiklikleri vb. Gibi birçok yeni özellikle birlikte gelir . Bu nedenle bugün General Mobile için Lineage OS 15.1’in kurulumunu yapacağız. LineageOS 15.1, Android 8.0 Oreo’ya dayanmaktadır. 

Yükleme İşlemi

TWRP recovery’yi açın temizle bölümüne girin, altta bulunan butonu kaydırın.
Daha sonra Yükle bölümünden indirdiğiniz rom dosyasını bulup seçin, Altta bulunan butonu kaydırarak romu yükleyin.
Ardından cihazı yeniden başlatın.

 

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *