General Mobile GM 5 Plus MİUİ 8 Custom Rom
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTurkdevs
  • DilMulti
  • Boyut806 MB
  • VersiyonMİUİ 8

General Mobile GM 5 Plus MİUİ 8 Custom Rom

General Mobile GM 5 Plus için oluşturulmuş tüm Custom ROM ve Stock ROM'lardan sıkıldınız mı? Evetse, General Mobile GM 5 Plus'ta MIUI 8'i deneyin. 

General Mobile GM 5 Plus için oluşturulmuş tüm Custom ROM ve Stock ROM’lardan sıkıldınız mı? Evetse, General Mobile GM 5 Plus’ta MIUI 8’i deneyin. General Mobile GM 5 Plus için en son Stabil ROM tabanlı MIUI 8’i indirin. General Mobile GM 5 Plus sahibiyseniz, artık MIUI 8’in keyfini General Mobile GM 5 Plus Akıllı Telefonda çıkarabilirsiniz. Bu, günlük kullanım için stabil olan General Mobile GM 5 Plus’ta bir MIUI 8’dir. General Mobile GM 5 Plus’ınıza yüklemeniz için özel bir TWRP’ye sahip olmanız gerekir.

MiUi 8, akıllı telefonları için piyasaya sürülen en son Xiaomi sürümüdür.  Bu kılavuz  MIUI 8’i General Mobile GM 5 Plus’a yüklemek içindir.  Bu, MiUi 8 topluluğundan General Mobile GM 5 Plus’ta resmi bir MIUI 8 değil. TWRP / CWM gibi Recoveryleri kullanarak MIUI 8’i General Mobile GM 5 Plus’ta indirebilir ve yükleyebilirsiniz .

Miui 8’in Avantajları

MiUi 8 özellikleri, Stock ROM’dan yepyeni bir deneyim getiriyor. MiUI 8, Topluluğun talebi üzerine ROM’a uygulanan bir dizi özellikle birlikte gelir. General Mobile GM 5 Plus’ta MIUI 8 için en son özellikler Mi Cloud Photo Sync, Quick ball – gezinme düğmesi, Çift uygulamalar, Yeni Hesap Makinesi, Notlar, Fotoğraf ve Video Düzenleme, Dolandırıcılık Önleme SMS Güvenliği vb. gibi

Yükleme İşlemi

TWRP recovery’yi açın temizle bölümüne girin, altta bulunan butonu kaydırın.
Daha sonra Yükle bölümünden indirdiğiniz rom dosyasını bulup seçin, Altta bulunan butonu kaydırarak romu yükleyin.
Ardından cihazı yeniden başlatın.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *