General Mobile GM 5 Plus Orange Fox Recovery Project İndir

General Mobile GM 5 Plus Orange Fox Recovery Project İndir

General Mobile GM 5 Plus (kod adı: Shamrock) Şubat 2016'da kullanıma hazır Android 6.0.1 Marshmallow ile piyasaya sürüldü.

General Mobile GM 5 Plus (kod adı: Shamrock) Şubat 2016’da kullanıma hazır Android 6.0.1 Marshmallow ile piyasaya sürüldü. Burada, Orange Fox Recovery Projesi’ni General Mobile GM 5 Plus’a (Shamrock) kurmanız için size rehberlik edeceğiz . Kılavuz basit ve Flashlaması kolaydır.

Pekala, buradaysanız, Orange Fox Shamrock Projesini General Mobile GM 5 Plus’ınıza kurmak istediğiniz açıktır. Hepimizin bildiği gibi, Google’ın Treble Projesi’nin yayınlanmasından bu yana hepimiz heyecanlıyız. Project Treble, yıllar içinde Android Framework’te yapılan belki de en önemli düşük düzey değişikliktir. Dolayısıyla, Android Oreo 8.x ile başlayarak Google ikisini ayırdı. Bu, Android işletim sisteminin kendisinin satıcı uygulamasına dokunmadan güncellenebileceği anlamına gelir. O zamandan beri, tüm Android forumlarının gelişimi hızla arttı.

Son olarak, bir geliştirici ekibi Orange Fox Recovery Project adlı Treble ve Treble olmayan ROM’ları desteklemek için özel bir kurtarma oluşturdu. Bu kurtarma, esas olarak en son TWRP kaynak koduna dayalıdır ve en son taahhütlere göre güncellenir. Ancak TWRP Recovery’den farklıdır. Bugün, Orange Fox Kurtarma Projesi’nin General Mobile GM 5 Plus’a (Shamrock) nasıl kurulacağını ele alacağız  . Yani daha fazla devam etmeden, hemen içine atlayalım.

  • Öncelikle, indirilen Orange Fox Recovery’yi telefonunuzun dahili belleğine taşıyın.
  • TWRP’ye başladıktan sonra, şimdi Yükle düğmesine dokunun.

  • Şimdi kurulum görüntüsüne dokunun ve General Mobile GM 5 Plus için indirdiğiniz Orange Fox Recovery dosyasına göz atın.
  • Bulduğunuzda, şimdi dosya adına dokunun ve flaşı onaylamak için kaydırabilirsiniz.
  • Orange Fox Recovery Project’i General Mobile GM 5 Plus’a yükleyecektir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *