General Mobile GM 8 TWRP Recovery İndir

General Mobile GM 8 TWRP Recovery İndir

Şimdi General Mobile GM 6 Smartphone'a TWRP Recovery kurabilirsiniz 

Bir General Mobile GM 6 (GM6_s_sprout) aka Android One Fourth Generation akıllı telefona sahipseniz, Şimdi General Mobile GM 8 Smartphone’a TWRP Recovery kurabilirsiniz . General Mobile GM 6 akıllı telefona resmi TWRP Recovery’nın nasıl kurulacağına dair aşağıdaki kılavuzu izleyin. Aşağıda verilen prosedür yalnızca General Mobile GM 6 içindir, bu yüzden bunu herhangi bir cihazda veya başka bir markalı akıllı telefonda denemeyin.

Bu kılavuzda, General Mobile GM 6’da TWRP Recovery’yı indirebilir ve kurabilirsiniz. Bu, General Mobile GM 8 için resmi bir TWRP’dir . Hemen indirin ve General Mobile GM 6’da Özel Recovery’nın keyfini çıkarın. TWRP Recovery, Materyal Tasarım, Dokunmatik Ekran Desteği ve Şifreleme moduna sahip 3.1.1-0 sürümü ile birlikte gelir.

Android Modding tüm gücünü ortaya istiyorsanız, o zaman TWRP Recovery yanıp sönen bir varsa lütfen General Mobile GM 8. tüm modlama yeteneğini almak için ilk önceliktir General Mobile GM 8 TWRP , her zaman özel ROM deneyebilirsiniz, Birkaç basit adımda Kernel, Xposed, Rooting, Mods, vb.

BU TWRP SP FLASH TOOL İLE FLASHLANABİLİR VERSİYONDUR AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK NASIL KURULACAĞINI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

SP Flash Tools İle Yazılım Yükleme

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *