InShot 1.606 APK
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciİNSHOT
  • DilMulti
  • Boyut44MB
  • Versiyon1.606

InShot 1.606 APK

InShot uygulaması, hepsi bir arada görsel içerik düzenleme uygulamasıdır. Video oluşturmanıza , fotoğrafları düzenlemenize ve resim kolajları oluşturmanıza olanak tanır 

InShot uygulaması, hepsi bir arada görsel içerik düzenleme uygulamasıdır. Video oluşturmanıza , fotoğrafları düzenlemenize ve resim kolajları oluşturmanıza olanak tanır .

Uygulamanın da birçok özelliği var. Klipleri kırpabilir, çekimlerinizin hızını değiştirebilir ve filtreler, müzik ve metin ekleyebilirsiniz. Diğer birçok uygulamanın sahip olmadığı kullanışlı bir özellik olan çekimleri de çevirebilir ve döndürebilirsiniz.

Olumsuz yanı, uygulama içi reklamları ve videolara eklenen filigranı kaldırmak için 2,99 ABD doları ödemeniz gerektiğidir.

Bununla birlikte, InShot‘un kullanımı kolaydır ve ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu uygulama, hepsini çok fazla gösterişsiz yapan bir mobil video düzenleyici isteyen içerik oluşturucular için mükemmeldir.

İhtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde barındıran bir video düzenleme uygulaması bulmak zor olabilir. Efektler, filtreler ve çıkartmalar uygulamak istiyorsanız, bunu bir uygulamada yapmanız, ardından videonuzu kırpmak ve müzik eklemek için başka bir uygulama kullanmanız gerekebilir. Birden fazla videoyu boş tuvaller ve fotoğraflarla birleştirmek istiyorsanız ne olacak? Zaten üç ayrı uygulamadasınız, bu da reklamlardan ve filigranlardan kaçınmak için üç premium abonelik anlamına gelebilir. InShot uygulaması bunu çözüyor.

InShot , iOS ve Android için zengin özelliklere sahip bir mobil fotoğraf ve video düzenleme uygulamasıdır ve her türden düzenleme ve geliştirme seçeneklerini ayrıntılı olarak incelemenizi sağlar. Bir videoya yapmak isteyeceğiniz hemen hemen her şey bu tek uygulama içinde yapılabilir ve istediğiniz kadar çok veya az yatırım yapabilmeniz için farklı ödeme seçenekleri vardır.

InShot uygulamasının bir dezavantajı, nasıl kullanılacağına dair çok fazla öneri olmamasıdır. Bu makalede, hem fotoğraf hem de video düzenleme için her bir özelliği ve seçeneği gözden geçireceğiz – çok fazla geçiş var ve videolarınıza fotoğraf ekleyebileceğiniz için uygulamanın her iki yönünün de ele alınması gerekiyor.

Fotoğraf Ekleme

Ana ekrandaki Fotoğraf seçeneğine tıklamak, cihazınızdan bir resim yüklemenizi sağlar. Bir fotoğrafı yükledikten sonra, onu varsayılan 1: 1 yönünde bırakabilirsiniz – bu her iki tarafta da bulanık olabilir – ya da alanı doldurmak için genişletmek için soldaki resmin hemen altındaki okları tıklayabilirsiniz.

Bir Video Eklemek

Yalnızca InShot uygulamasına bir video aktarabilirsiniz; aslında uygulamayı kullanarak videoyu filme alamazsınız. Cihazınızdan videoyu seçtikten sonra, sizi bu sayfaya götüren makas simgesine tıklayarak tamamen içe aktarmadan önce kırpabilirsiniz:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *