İnstagram Aero

İnstagram Aero

Instagram'ın sahip olmadığı en son özelliklerin eklenmesiyle dünya çapında Resmi Instagram'ın modifiye sürümü olarak biliniyor

Instagram Aero APK indir, Instagram’ın sahip olmadığı en son özelliklerin eklenmesiyle dünya çapında Resmi Instagram’ın modifiye sürümü olarak biliniyor . Instagram’ın bu benzer sürümü, ek gizlilik seçenekleriyle geliştirilmiştir ve en önemlisi, bu Instagram Aero APK 2021’yi kullanarak resim ve videoları indirebilirsiniz. Üstelik, Instagram‘ın geliştirilmiş bir sürümüdür ve kullanıcının herhangi bir profil resmini kolayca yakınlaştırmasına olanak tanır.

Ek olarak Instagram Aero Apk, videoların sesini varsayılan olarak açabileceğiniz gibi pek çok şaşırtıcı ayarla tasarlanmıştır. Bu sayede videoyu ne zaman izleyecekseniz o sesle oynayacaktır. Ayrıca Instagram Aero şu anki sürümü v14.2 olmakla beraber, Resmi Instagram’dan daha fazla özellik sunan ilginç bir alternatif uygulamadır. Bu uygulama aynı zamanda oldukça kararlı görünüyor, bu yüzden bu iyi bilinen sosyal uygulamanın herhangi bir normal android kullanıcısı için uygun bir alternatif.

Instagram Aero APK, Instagram’ın sahip olmadığı en son özelliklerin eklenmesiyle dünya çapında Resmi Instagram’ın modifiye sürümü olarak biliniyor . Instagram’ın bu benzer sürümü, ek gizlilik seçenekleriyle geliştirilmiştir ve en önemlisi, bu Instagram Aero APK 2021’yi kullanarak resim ve videoları indirebilirsiniz. Üstelik, Instagram’ın geliştirilmiş bir sürümüdür ve kullanıcının herhangi bir profil resmini kolayca yakınlaştırmasına olanak tanır.

Instagram Aero APK İndir

Ek olarak Instagram Aero Apk, videoların sesini varsayılan olarak açabileceğiniz gibi pek çok şaşırtıcı ayarla tasarlanmıştır. Bu sayede videoyu ne zaman izleyecekseniz o sesle oynayacaktır. Ayrıca Instagram artı en son sürüm 2019, Resmi Instagram’dan daha fazla özellik sunan ilginç bir alternatif uygulamadır. Bu uygulama aynı zamanda oldukça kararlı görünüyor, bu yüzden bu iyi bilinen sosyal uygulamanın herhangi bir normal android kullanıcısı için uygun bir alternatif.

Ayrıca Instagram Aero Apk, android cihazınıza asla zarar vermeyecek resmi güncellemeler sağlar ve bu uygulamanın dikkat çekici özelliklerinden yararlanabilirsiniz. En önemlisi, bu modifiye uygulamanın Android kullanıcıları için% 100 güvenli olduğu biliniyor. Bir diğer harika özellik ise Instagram Aero‘ın tabanı güncellemenize ve hataları düzeltmenize izin vermesidir. Böylece, bu olağanüstü uygulamayı indirdikten sonra özelliklerini seveceksiniz.

Instagram Aero Apk Nasıl Kurulur?
Instagram Aero Apk’ı indirmek o kadar kolaydır ki, yüklemek için özel bir yöntem yoktur. Aklınızda tutmanız gereken tek şey, öncelikle Android cihazınızdan Resmi Instagram uygulamasını kaldırmanız gerektiğidir. Bundan sonra, bu Instagram Aero Apk’yi normal uygulamalar gibi indirip kullanabilirsiniz. Instagram Aero Apk’yi kurmak için adım adım kılavuz aşağıdadır.

Öncelikle, önceden yüklediyseniz, Resmi Instagram Uygulamasını Android telefonunuzdan kaldırın. Bu nedenle, ayarlar> Uygulamalar> Instagram> Kaldır’a gidin.
Resmi Instagram’ı kaldırdıktan sonra, bu modlanmış sürümü aşağıda belirtilen bağlantıdan doğrudan indirebilirsiniz.
Şimdi, Instagram Aero Apk’yi Android telefonunuza yükleyin ve otomatik olarak indirme klasörünüze gelecektir.
Ardından, Instagram Aero Apk hesabınıza gidin ve oturum açın veya yeni bir tane oluşturun.
Vaov! Sadece birkaç dakika içinde Instagram Aero apk 2021 ile tamamen işiniz bitti. Artık bu uygulamanın harika ve en son özelliklerinden başarıyla yararlanabilirsiniz. Evet, Instagram fotoğraflarını ve videolarını indirerek de arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama kullanıcı dostudur ve% 100 güvenlidir ve kullanımı ve indirilmesi ücretsizdir.

Instagram Aero Apk Özellikleri
Instagram Aero 2021, onları kullanmaktan kesinlikle keyif alacağınız çeşitli en yeni ve heyecan verici özelliklerle geldi. Aşağıdakiler Instagram Aero Apk’ın ek özellikleridir.

Bu uygulamayı kullanarak Instagram’dan herhangi bir resmi veya videoyu indirebilirsiniz.
Bu modifiye sürüm uygulamasının kullanıcısı, herhangi bir sorunla karşılaşmadan Instagram’dan herhangi bir Sesi de indirebilir.
Ayrıca, Instagram sayfasında birisinin sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz.
Bu uygulamanın bir diğer harika özelliği, herhangi birinin tam profil resmini tek bir tıklamayla görebilmenizdir.
Ayrıca, Doğrudan URL’yi başka herhangi bir uygulama veya Sosyal Medya Sitesinde de kolayca paylaşabilirsiniz.
Ayrıca, bu Instagram Aero Apk’ı indirerek Videoları sesli olarak Otomatik Oynatabilirsiniz.
En önemlisi, bu uygulama aynı zamanda Arapça gibi çeşitli dilleri de destekliyor.

Profil Resimlerini Tam Boyutta Görüntüle:

Resmi Instagram’a sahip olarak, o kişi sizi takip ediyor olsa bile, herhangi bir kişinin DP’sini asla tam boyutta göremezsiniz. Ancak burada, Insta Aero en son apk söz konusu olduğunda bozuk para atılır. Yalnızca geliştiriciler tarafından Resmi Instagram’da bulunmayan özellikleri sağlamak için tasarlanmıştır.

Dolayısıyla, Instagram Aero’yu kullanarak, ilgili profil resmine veya DP’ye uzun dokunarak büyütme DP’sini görebilirsiniz ve evet, bu dosyayı da indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *