Minimal ADB ve Fastboot Tool İndir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGOOGLE
  • Dilİngilizce
  • Boyut1MB
  • Versiyon1.4.3

Minimal ADB ve Fastboot Tool İndir

Minimal ADB and Fastboot Tool, tüm Android SDK paketini yüklemenize gerek kalmadan bilgisayara ADB ve...

Minimal ADB and Fastboot Tool, tüm Android SDK paketini yüklemenize gerek kalmadan bilgisayara ADB ve Fastboot dosyalarının en son sürümünü yüklemenizi sağlayan Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, Minimal ADB Aracının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık.

Minimal ADB ve Fastboot Aracı nasıl kurulur

Minimal ADB Fastboot

Minimal ADB ve Fastboot Aracının Özellikleri

Hafif :

Minimal ADB Fastboot Uygulamasının toplam boyutu yalnızca 2 MB civarındadır ve bilgisayardaki ADB ve Fastboot dosyalarını hızlı bir şekilde kurmanıza izin verir. Android SDK paketinin ağırlığı ise 500 MB’den fazladır.

Yükleyici :

Bir yükleyici paketi olarak gelir, yani her şeyi kurmak için bilgisayara Minimal ADB Tool paketini yüklemeniz gerekir. Paketi indirin ve bilgisayara çıkarın> Kurulumu Başlatmak için .exe dosyasını çalıştırın> kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Hızlı Kurulum :

Minimal ADB Fastboot yükleme paketi neredeyse 2 MB olduğundan, bilgisayara yüklenmesi birkaç saniye sürer. Kurulum işlemini tamamlamak için Kurulum penceresini başlattıktan sonra İleri düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Minimal ADB ve Fastboot Aracını İndirin

Minimal ADB Fastboot Uygulaması, Windows XP’den Windows 10’a (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *