Need For Speed UnderGround 2 Türkçe Yama

Need For Speed UnderGround 2 Türkçe Yama

Need for Speed ​​Underground 2, bazı yarışlardan önce ortaya çıkan statik görüntülü ara sahneleri kullanarak kariyer modunuza bir hikaye eklemeye çalışır.

Need for Speed ​​Underground 2, bazı yarışlardan önce ortaya çıkan statik görüntülü ara sahneleri kullanarak kariyer modunuza bir hikaye eklemeye çalışır. Etki, Max Payne serisinin etkileşimli olmayan dizileriyle yaptığı şeye benzer, ancak bu oyun onu Need for Speed ​​Underground 2’nin yaptığından çok daha iyi çekiyor. Dopey hikaye kısaca, rakip bir yarış ekibi tarafından pusuya düşürüldükten sonra yeni bir şehre gönderiliyorsunuz ve başlamanız için bir araba ve bir avuç yarışla sıfırdan başlamanız gerekecek.

Bu yılki oyunun yaptığı en büyük değişiklik, aksiyonun artık büyük bir şehirde gerçekleşmesidir. Sen nereye istersen etrafında sürücü zemin sağlamış konum ve sürücü gerekecek için sürücü yarışlarda içinde kendilerine. Ayrıca, yolculuğunuzu kişiselleştirmek için farklı parça dükkanlarına gitmeniz gerekecek – aslında, doğru türde renkli ışıkları arayarak şehrin etrafında dolaşarak oyunun mağazalarının çoğunu bulmanız gerekecek. Oyun size bir ekran haritası verir, ancak mağazalar siz onları bulana kadar görünmez ve bazı ırklar da haritada görünmez.

Kağıt üzerinde, bu açık şehir olayı kulağa ilginç bir fikir gibi geliyor. Muhtemelen biri oturdu ve şöyle dedi: “Herkes Grand Theft Auto’yu seviyor ve açık bir şehri var, bu yüzden oyunumuzun da açık bir şehri olması gerekiyor. Hatta, hatta şehrin farklı bölümlerinin Kariyer modunda belirli bir noktaya ilerleyene kadar kilitlendi. ” Pratikte, şehirde dolaşmak, sizi istediğinizden daha uzun süre aksiyonun dışında tutan gerçek bir engeldir. Oyun ayrıca, Midnight Club benzeri bir “oraya nasıl gidersen git” hissini yaşamak yerine, etkinliklerinin çoğunu önceden ayarlanmış parkurlarda sahneleyerek açık şehirden nadiren yararlanıyor. Garajda bir dizi farklı etkinliğe atlamanıza izin veren bir menü var, ancak çoğu ırk burada görünmüyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *