Oppo Realme 7i RMX2103 Stock ROM.
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciOppo
  • DilMulti
  • Boyut6GB
  • VersiyonAndroid 10

Oppo Realme 7i RMX2103 Stock ROM.

Oppo Realme 7i RMX2103 Stock ROM’unu (flash dosyası) Bilgisayarınıza indirmek için resmi bağlantıyı bulacaksınız.

OPPO Electronics Corp., Guangdong, Çin merkezli bir elektronik üreticisidir. Akıllı telefonlarıyla tanınan şirket aynı zamanda MP3 oynatıcılar, taşınabilir medya oynatıcılar, LCD TV’ler ve DVD / Blu-ray oynatıcılar da üretmektedir. 2004 yılında kurulmuştur. Şirket aynı zamanda bir akıllı telefon üreticisidir. Android ile çalışan bir dizi akıllı telefon piyasaya sürdü. 

(Nispeten) küçük pazarlama bütçesine ve oldukça yeni bir akıllı telefon üreticisi olmasına rağmen, Oppo hala birkaç özelliği telefonlarına sığdırmayı başarıyor ve yine de Samsung, HTC ve Sony gibi daha iyi bilinen markaların altını kolayca kesen fiyatlar sunuyor.

Piyasada tonlarca ‘düşük maliyetli’ Çinli telefon var, peki Oppo’yu öne çıkaran nedir? Yeni başlayanlar için, Oppo’nun felsefesi, tüm Android üreticilerinin tamamen benimsemesini dilediğimiz bir felsefedir. Oppo, hem kullanıcıları hem de geliştirme topluluğu ile çok yakın bir ilişki sürdürmeye inanır ve kullanıcılarından aldığı geri bildirimlere dayalı olarak telefonlarını “düzenli olarak” güncellemeye çalışır , özellikler ve değişiklikler ekler.

Bunun ötesinde, Oppo, donanım ve özellikler söz konusu olduğunda yeni şeyler denemekten ve kutunun dışında düşünmekten korkmadıklarını kanıtladı.

Müşterilerle ilgilenme ve yazılım sunma söz konusu olduğunda farklı düşünmek Oppo’nun DNA’sında var, peki ya donanım? Aslında, Oppo, Android oyununda küçük bir oyuncu olmasına rağmen, burada da mobil dünyada değişimin ön saflarında yer alıyor.

İle   Ulike serisi , Oppo Selfie’ler alarak bağımlısı olanlar için yüksek kaliteli ön tarafa bakan kameralar itti. Find 5’e dönersek  , Oppo, dünyanın en ince telefonlarından birini yarattı ve 1080p akıllı telefonu duyuran ilk şirket oldu – yine de piyasaya HTC Droid DNA gibi cihazlar tarafından yenildi .

Günümüze bakıldığında, Oppo N1 , bir arka dokunmatik yüzey, dönen kamera ve Bluetooth uzaktan kumanda kullanımının kanıtladığı gibi ‘farklı düşünme’ geleneğini sürdürüyor.

Adil olmak gerekirse, Oppo’nun bir akıllı telefonda bir dokunmatik yüzey kullanması gerekmiyor, çünkü Pantech Vega  bu tür bir başka telefona örnek. Yine de, bir arka dokunmatik yüzey, Android dünyasında tam olarak sıradan bir özellik değil, bu da Oppo’yu bu cephenin öncülerinden biri yapıyor

Oppo Realme 7i RMX2103 Stock ROM’unu (flash dosyası) Bilgisayarınıza indirmek için resmi bağlantıyı bulacaksınız. Bellenim, Flash Dosyası, Flash Aracı, USB Sürücüsü içeren bir zip paketinde gelir.

Oppo Yazılımlarını Nasıl Yükleyeceğinizi Öğrenmek İstiyorsanız Eğer Aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Realme Flash Tool Kullanımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *