Oppo Realme C15 RMX2185 Stock ROM
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciOppo
  • DilMulti
  • Boyut7GB
  • VersiyonAndroid 10

Oppo Realme C15 RMX2185 Stock ROM

Oppo Realme C15 RMX2185 Stock ROM’unu (flash dosyası) Bilgisayarınıza indirmek için resmi bağlantıyı bulacaksınız.

OPPO Electronics Corp., Guangdong, Çin merkezli bir elektronik üreticisidir. Akıllı telefonlarıyla tanınan şirket aynı zamanda MP3 oynatıcılar, taşınabilir medya oynatıcılar, LCD TV’ler ve DVD / Blu-ray oynatıcılar da üretmektedir. 2004 yılında kurulmuştur. Şirket aynı zamanda bir akıllı telefon üreticisidir. Android ile çalışan bir dizi akıllı telefon piyasaya sürdü.

Oppo Realme C15 RMX2185 Stock Rom, kullanıcıların cihazlarına benzersiz görünüm ve özelliklerle bağlı kalmasını sağlamak için üreticiler ve operatörler tarafından geliştirilen özelleştirilmiş Android sürümüdür. “Kutudan çıkar çıkmaz” akıllı telefonların tümü stock ROM ile gönderilir.

Stok ROM’un Başlıca Avantajları

  1. Garantiyi koruyun. Oppo Realme C15 RMX2185 Stock Rom, Android cihazların garantisini geçersiz kılmaz. Kullanıcıların özel ROM’lara gitmemesinin en büyük nedenlerinden biri, köklendirmenin garantinizi derhal geçersiz kılmasıdır. Özel bir ROM yüklemek için bir kök erişimi gerekir. Üreticilerin çoğu, özel bir Android sürümünün köklendirilmesini veya kurulmasını yasaklar.
  2. Önceden yüklenmiş uygulamalar. Oppo Realme C15 RMX2185 Stock Rom genellikle çok sayıda önceden yüklenmiş uygulama ile birlikte gelir. Bu uygulamalar bazen müzik çalarlar, canlı duvar kağıtları, uygulama mağazası, takvim, hava durumu vb. Gibi müşterileri çekecek kadar iyidir. Bununla birlikte, önceden yüklenmiş bu uygulamalar bazen bloatwares adı verilen kullanıcılar tarafından nadiren kullanılır. Bunda bu avantaj dezavantaja dönüşebilir.
  3. Ayrıcalıklı özellikler. Oppo Realme C15 RMX2185 Stock Rom Önceden yüklenmiş uygulamalar gibi, Stock ROM’lar da Custom ROM’larda bulunmayan birçok premium özellikle birlikte gelir. Bu özellikler arasında ana ekran, yazı tipi, başlatıcı veya uygulama çekmecesi bulunur. Farklı üreticiler tarafından geliştirilen cihazlar, farklı premium özellikler ve uygulamalar içeriyordu.

Oppo Realme C15 RMX2185 Stock ROM’unu (flash dosyası) Bilgisayarınıza indirmek için resmi bağlantıyı bulacaksınız. Bellenim, Flash Dosyası, Flash Aracı, USB Sürücüsü içeren bir zip paketinde gelir.

Oppo Yazılımlarını Nasıl Yükleyeceğinizi Öğrenmek İstiyorsanız Eğer Aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Realme Flash Tool Kullanımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *