Zona İndir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciZona Team
  • Dilİngilizce,Rusça
  • Boyut63MB
  • Versiyon2.0

Zona İndir

Filmlere, dizilere, müziklere, oyunlara ve canlı TV’ye erişim sağlayan yeni bir uygulama olan Zona’nın incelemesine başlamadan önce , uygulamayı...

Filmlere, dizilere, müziklere, oyunlara ve canlı TV’ye erişim sağlayan yeni bir uygulama olan Zona’nın incelemesine başlamadan önce , uygulamayı neden incelediğimi anlatmak için bir veya iki paragraf kullanmak istiyorum.

Zona veya daha önce gözden geçirilen Popcorn Time gibi uygulamaların, meşru şirketlerin herhangi bir nedenle yapmadıklarını sunmasını ilginç buluyorum .

Zona indir Mevcut medya dağıtım sistemi oldukça parçalı. Bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak, Netflix, Hulu gibi akış hizmetlerine yasal erişim sağlayamayabilirsiniz veya yasal olarak izlemek istediğiniz dizi veya filmleri izleyemeyebilirsiniz.

zona da özellikle şovları ve filmleri orijinal sürümlerinde izlemeyi tercih ediyorsanız ve senkronize edilmemiş veya aylarca hatta yıllarca geciktirilmemişse geçerlidir.

zona da Programlar, hepsi bir arada bir çözümün nasıl görünebileceğini gösteriyor ve on yıl kadar yasal olarak ondan uzak olsak da, bir şirketin sonunda herkes için işe yarayan dünya çapında bir çözüm bulacağına dair umut var.

Zona, kullanmadan önce sisteminize yüklemeniz gereken bir Java uygulamasıdır. Virustotal, paketin potansiyel olarak istenmeyen yazılım içerebileceğini gösteren 51 isabetten beşini tespit etti.

Zone’u başlattıktan sonra Popcorn Time’a benzeyen bir arayüz görürsünüz. Buradaki farklardan biri, Rusça içeriğe odaklanmasıdır. Uygulama tarafından listelenmiş birçok İngilizce başlık bulacak olsanız da, pek çok Rusça başlık da fark edeceksiniz.

zona filmleri

Yapmak isteyebileceğiniz ilk şey Ayarlar’a gidip tercih ettiğiniz izleme dilini İngilizce olarak ayarlamaktır. Görüntüleneni değiştirmeyecek olsa da, mevcut olduğunda İngilizce içeriklerin yayınlanmasını sağlar.

Listeleri ülkeye göre filtreleyebilirsiniz ve ABD’ye göre filtre uygularsanız 17.000’den fazla film ve 1800 TV şovu elde edersiniz. Bazı kapaklar hala Rusça sergileniyor, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Program Popcorn Time’ın yaptığı gibi çalışır. İnternetten ve VK.com’dan çeşitli torrent kaynaklarından bilgi alır ve bunları uygulamada kullanılabilir hale getirir.

İçeriği sisteminize aktarabilir veya bunun yerine indirebilirsiniz. Bir öğeyi seçtikten sonra, kullanılabilir hale gelmesi biraz zaman alır. Bu normaldir çünkü torrent dosyası, ortam dosyası arabelleğe alma sorunları olmadan yayınlanmadan önce biraz ara belleğe alma gerektirir.

Zona

Akış içeriklerine eklenmiş indirme düğmeleri bulursunuz, böylece yerel bir kopyasını da kaydedebilirsiniz.

Filmler ve diziler aynı şekilde çalışır, ancak farklı olarak sezonları ve bölümleri seçili TV şovlarının altında listelenir.

Uygulama, oyuncular, oyun süreleri, kısa bir açıklama ve derecelendirmeler dahil olmak üzere şovlar ve filmler hakkında ek bilgiler görüntüler.

TV kanalı listesine göz attığınızda, burada listelenen birçok popüler ABD ve Avrupa kanalını bulacaksınız. Buna Fox, Discovery Channel HD, Eurosport, Cartoon Network, CBS Drama, BT Sport, Sky Sports ve bir sürü Rus kanalı dahildir.

TV içeriği yayınlanmadan önce bir eklenti indirilir.

Ayrıca canlı spor, radyo ve daha önce bahsedilen müzik seçimi de var.

Kapanış Sözleri

Zona’nın Rusya’da yasal olarak kullanılıp kullanılamayacağını söyleyemem, ancak uygulamanın kullanımının çoğu ülkede yasal olmadığı kesin. Onu diğerlerinden ayıran şey, farklı medya türlerini tek bir uygulamada birleştirmesidir, bu da onu ilginizi çekebilecek her tür medyayı sunan ilk çapraz medya platformlarından biri veya ilki yapar.

Şimdilik, dünya çapında benzer bir şekilde TV şovu içeriklerini ve filmleri sunan yasal bir alternatif ortaya çıkarsa mutlu olurum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *